Yhteystiedot

Haluamme kuulla ideoistasi ja vaihdamme mielellämme ajatuksia – laita meille viestiä ja vastaamme sinulle mahdollisimman pian. Jos sinulla on kysyttävää jostain tietystä laitteestamme, liitäthän kyselyyn mukaan tuotenimen, koodin tai sähkönumeron.

+358 3 3424 810

Osoitetiedot

Päätoimipaikka
Nokeval Oy
Rounionkatu 107
FI-37150 Nokia

Helsingin toimipiste
Nokeval Oy / VALO Hotel & Work
Mannerheimintie 109
FI-00280 Helsinki

Laskutustiedot

Lataa laskutustiedot Download icon

Pyydä tarjous

Pyydä tarjous

Myynnin yhteystiedot

Tuomo Röppänen

Myyntipäällikkö
Ammattikeittiöt, langattomat laitteet, räätälöidyt ratkaisut, vientimyynti

+358 50 309 9788 tuomo.roppanen@nokeval.com
Eero Aittolampi

Myyntipäällikkö
Ruoanvalmistus & Hygienia, horeca, elintarviketeollisuus, räätälöidyt ratkaisut

+358 40 535 8641 eero.aittolampi@nokeval.com
Lotta Sanneh

Myyntikoordinaattori
Myynti-ja asiakaspalvelu

+358 50 465 9352 lotta.sanneh@nokeval.com
Päivi Kunnari

Myyntikoordinaattori
Myynti-ja asiakaspalvelu

+358 50 401 1980 paivi.kunnari@nokeval.com
Antti Järvinen

Asiakkuuspäällikkö
Asennus- ja käyttöönottopalvelut, Rakentaminen & Ympäristö

+358 50 327 6481 antti.jarvinen@nokeval.com
Vesa Viitamäki

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus, räätälöidyt ratkaisut, infrapuna

+358 46 813 7112 vesa.viitamaki@nokeval.com
Karoliina Turta

Asiakkuuspäällikkö

(vanhempainvapaalla)
Juuli Vieri

Koulutuspäällikkö
Ruoanvalmistus & Hygienia, koulutukset, omavalvonta, HACCP, elintarviketeollisuus

050 598 2933 juuli.vieri@nokeval.com

Muut yhteystiedot

Susanna Haapamäki

Toimistosihteeri

+358 46 813 7118 susanna.haapamaki@nokeval.com
Tani Hänninen

Hankintainsinööri

+358 40 700 8997 tani.hanninen@nokeval.com
Aura Lehtonen

Operatiivinen johtaja

+358 40 803 5354 aura.lehtonen@nokeval.com
Sanna Koivunen

Markkinoinnin asiantuntija

+358 40 744 8336 sanna.koivunen@nokeval.com
Riikka Kontio

Markkinointi- ja viestintäjohtaja

+358 40 721 9410 riikka.kontio@nokeval.com
Jori Lukkari

Myyntijohtaja

+358 40 159 5533 jori.lukkari@nokeval.com
Lari Maasalo

Teknologiajohtaja

+358 40 586 8584 lari.maasalo@nokeval.com
Markku Lukkari

Liiketoimintajohtaja

+358 500 682 605 markku.lukkari@nokeval.com
Jani Vähäsöyrinki

Toimitusjohtaja

+358 50 527 6116 jani.vahasoyrinki@nokeval.com
Hannu Saarinen

Hallituksen puheenjohtaja

+358 41 512 1201 hannu.saarinen@nokeval.com

Tervetuloa asiakkaaksemme!

Asiakkuushakemuslomake

Asiakastuen yhteystiedot

Nokevalin valmislaitteiden käyttöohjeet, ohjelmat, ajurit, kalibrointitodistukset ja muut erittäin tarpeelliset asiat samaan paikkaan koottuna.

Tutustu ohjeisiin tai ota yhteyttä Asiakastukeemme!

Hankinta

+358 3 3424 827

purchase@nokeval.com