Myyntipalvelu ja asiakastuki

Haluamme kuulla ideoistasi ja vaihdamme mielellämme ajatuksia – laita meille viestiä ja vastaamme sinulle mahdollisimman pian. Jos sinulla on kysyttävää jostain tietystä laitteestamme, liitäthän kyselyyn mukaan tuotenimen, koodin tai sähkönumeron.

Ota yhteyttä

Myyntipalvelu: sales@nokeval.com

Asiakastuki: support@nokeval.com

+358 3 3424 810

Puhelinpalvelu on avoinna klo 9-11 ja 12-15:30.
Katso poikkeusaikataulut

Osoitetiedot

Nokeval Oy
Rounionkatu 107
FI-37150 Nokia

Laskutustiedot

Lataa laskutustiedot Download icon

Myynnin yhteystiedot

Manu Aittoneva

Myyntipäällikkö
Ammattikeittiöt, rakentaminen, laboratoriot ja teollisuus

+358 40 085 8827 manu.aittoneva@nokeval.com
Niko Yrttiaho

Myyntiedustaja
Ammattikeittiöt ja HoReCa

+358 45 197 5772 niko.yrttiaho@nokeval.com
Tuomo Röppänen

Vientipäällikkö
Ammattikeittiöt, laboratoriot ja teollisuus

+358 50 309 9788 tuomo.roppanen@nokeval.com
Vesa Viitamäki

Myyntipäällikkö
Teollisuus, Optris

+358 46 813 7112 vesa.viitamaki@nokeval.com
Janne Ouni

Myyntipäällikkö
Rakentaminen, laboratoriot ja teollisuus

+358 50 383 0999 janne.ouni@nokeval.com
Jori Lukkari

Myyntijohtaja

+358 40 159 5533 jori.lukkari@nokeval.com

Tervetuloa asiakkaaksemme!

Asiakkuushakemuslomake

Asiakaspalvelun ja -tuen yhteystiedot

Niklas Wirzenius

Tekninen asiakaspalvelija
Asiakaspalvelu, tekninen tuki

+358 50 599 2875 sales@nokeval.com
Antti Järvinen

Tekninen asiantuntija
Asennus- ja käyttöönottopalvelut

+358 50 327 6481 antti.jarvinen@nokeval.com
Karoliina Turta

Palvelupäällikkö
Asennus- ja käyttöönottopalvelut

+358 50 329 7003 karoliina.turta@nokeval.com
Susanna Haapamäki

Talouskoordinaattori
Laskutus, myyntitilaukset, asiakaspalvelu

+358 46 813 7118 susanna.haapamaki@nokeval.com

Muut yhteystiedot

Tani Hänninen

Hankintainsinööri

+358 40 700 8997 tani.hanninen@nokeval.com
Aura Lehtonen

Operatiivinen johtaja

+358 40 803 5354 aura.lehtonen@nokeval.com
Sanna Koivunen

Markkinointipäällikkö

+358 40 744 8336 sanna.koivunen@nokeval.com
Riikka Kontio

Markkinointi- ja viestintäjohtaja

+358 40 721 9410 riikka.kontio@nokeval.com
Lari Maasalo

Teknologiajohtaja

+358 40 586 8584 lari.maasalo@nokeval.com
Markku Lukkari

Liiketoimintajohtaja

+358 500 682 605 markku.lukkari@nokeval.com
Jani Vähäsöyrinki

Toimitusjohtaja

+358 50 527 6116 jani.vahasoyrinki@nokeval.com
Hannu Saarinen

Hallituksen puheenjohtaja

+358 41 512 1201 hannu.saarinen@nokeval.com

Hankinta

+358 3 3424 827

purchase@nokeval.com

Nokeval – Securing Safety and Quality